Jak správně investovat do nemovitostí

Výhodná investice je výsledkem dvou faktorů intuice (umění odhadnout budoucí směr poptávky) a dlouhodobého, usilovného studia. Klíčem je odhadnout, kde je nedostatečná nabídka a pak najít způsob, jak ji co nejlépe uspokojit.

Jen pro ilustraci: poslední zpráva Organizace spojených národů ohledně stavu vodních zásob jen přitvrdila katastrofickou prognózu. Dokument naznačuje, že do deseti let bude čelit nedostatku vody tři miliardy lidí v 48 zemí světa. V roce 2030 se zásoby vody sníží o 40 procent a dostanou se na kriticky nízkou úroveň. Jinými slovy jednou z nejvýhodnějších investičních příležitostí bude koupě zemědělské půdy s vlastním vodním zdrojem a investice do potravinářského průmyslu.

Z jiného soudku: hodně českých investorů teď směřuje do Dubaje či do Abu Dhabi. V obou městech je přebytek bytů a nedostatek kanceláří. Investujete-li do koupě bytu, máte pramalou šanci konkurovat relativně levným 4**** hotelům s plnou penzí a komplet službami, mnohdy včetně auta. Naopak, koupíte-li kanceláře, bude to výhodná investice, protože se v obou městech rychle rozvíjí obchodní činnost.

Máte-li tyto znalosti, můžete investovat sami, chybí-li vám, je výhodné si najmout investičního poradce. Investiční poradenství je informacích a ty nejsou levné.

Cena naší vstupní konzultace činí 5 000 Kč, bez ohledu na dobu trvání. V případě Vašeho zájmu nás laskavě kontaktujte.